JoomlaTemplates.me by HostMonster Reviews

Informacja

 

W związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się coronawirusa COVID – 19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób / przebywanie w kwarantannie/, które potencjalnie mogą być nim zarażone, uprzejmie informujemy, że uruchomiono platformę https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.

W związku z powyższym w celu udzielania niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym  pracownicy  Ośrodka Pomocy Społecznej w Myszyńcu każdego dnia w godzinach od 7.30 - 19.00  pełnią dyżur   telefoniczny  pod następującym numerem  telefonu:

29 77 21 398

Informacja dotycząca obsługi interesantów

Kategoria: Przetargi
Opublikowano: piątek, 04 wrzesień 2020
Dariusz Kobus

W związku z komunikatem Nr 2 Gminnego Sztabu Kryzysowego informujemy, że obsługa interesantów Ośrodka Pomocy Społecznej w Myszyńcu będzie odbywała się w holu na parterze budynku Urzędu Miejskiego w Myszyńcu.

Prosimy osoby, które mają gotówkowe wypłaty świadczeń z Ośrodka Pomocy Społecznej w Myszyńcu wypłacane w Kasie o złożenie oświadczenia na jaki rachunek bankowy mają być przekazywane środki.

 

W załączeniu druk oświadczenia:

 

ZAPYTANIE OFERTOWE na świadczenie usług polegających na prowadzeniu zajęć tanecznych w Klubie Senior+ w budynku użyteczności publicznej w Myszyńcu Starym 105 o wartości szacunkowej zamówienia poniżej równowartości kwoty 30 000 €.

Kategoria: Przetargi
Opublikowano: piątek, 15 maj 2020
Dariusz Kobus
ZAPYTANIE OFERTOWE na świadczenie usług polegających na prowadzeniu zajęć tanecznych w Klubie Senior+ w budynku użyteczności publicznej w Myszyńcu Starym 105 o wartości szacunkowej zamówienia poniżej równowartości kwoty 30 000 €. (696.6kB) Zapisz dokument  
Zał. nr 1 Formularz ofertowy - zajęcia taneczne (34.9kB) Zapisz dokument  
Zał. nr 2 Wzór umowy (37.6kB) Zapisz dokument  
Zał. nr 3 Oświadczenie o braku powiązań (32.6kB) Zapisz dokument  

 

ZAPYTANIE OFERTOWE na świadczenie usług polegających na prowadzeniu warsztatów - trening pamięci w Klubie Senior+ w budynku użyteczności publicznej w Myszyńcu Starym 105 o wartości szacunkowej zamówienia poniżej równowartości kwoty 30 000 €

Kategoria: Przetargi
Opublikowano: piątek, 15 maj 2020
Dariusz Kobus
ZAPYTANIE OFERTOWE na świadczenie usług polegających na prowadzeniu warsztatów - trening pamięci w Klubie Senior+ w budynku użyteczności publicznej w Myszyńcu Starym 105 o wartości szacunkowej zamówienia poniżej równowartości kwoty 30 000 €. (701.2kB) Zapisz dokument  
Zał. nr 1 Formularz ofertowy - warsztaty trening pamięci (34.9kB) Zapisz dokument  
Zał. nr 2 Wzór umowy (37.6kB) Zapisz dokument  
Zał. nr 3 Oświadczenie o braku powiązań (32.7kB) Zapisz dokument